Speelschema Eredivisie 20/21

Op deze pagina staat het volledige programma van de Eredivisie van het seizoen 20/21. In totaal worden er 306 wedstrijden gespeeld. Alle teams treffen elkaar uit en thuis.

Ga naar speelronde:
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34  
Speelronde 1
2020-09-12
sc Heerenveen2-0Willem II
PEC Zwolle0-2Feyenoord
FC Twente2-0Fortuna Sittard
2020-09-13
FC Emmen3-5VVV-Venlo
Heracles Almelo2-0ADO Den Haag
Sparta Rotterdam0-1Ajax
RKC Waalwijk0-1Vitesse
FC Groningen1-3PSV
2020-12-27
FC Utrecht2-2AZ
Speelronde 2
2020-09-18
VVV-Venlo1-1FC Utrecht
2020-09-19
AZ1-1PEC Zwolle
Vitesse2-0Sparta Rotterdam
PSV2-1FC Emmen
Fortuna Sittard1-3sc Heerenveen
2020-09-20
ADO Den Haag0-1FC Groningen
Feyenoord1-1FC Twente
Willem II4-0Heracles Almelo
Ajax3-0RKC Waalwijk
Speelronde 3
2020-09-25
FC Twente3-1FC Groningen
2020-09-26
PEC Zwolle4-0Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard3-3AZ
sc Heerenveen1-0VVV-Venlo
Ajax2-1Vitesse
2020-09-27
Feyenoord4-2ADO Den Haag
FC Utrecht3-1RKC Waalwijk
Heracles Almelo1-1PSV
FC Emmen1-1Willem II
Speelronde 4
2020-10-02
FC Utrecht1-1sc Heerenveen
2020-10-03
Vitesse3-0Heracles Almelo
VVV-Venlo1-2ADO Den Haag
FC Twente1-1FC Emmen
2020-10-04
FC Groningen1-0Ajax
Willem II1-4Feyenoord
Sparta Rotterdam4-4AZ
PSV2-0Fortuna Sittard
2020-10-21
RKC Waalwijk1-1PEC Zwolle
Speelronde 5
2020-10-17
Heracles Almelo0-1RKC Waalwijk
AZ2-2VVV-Venlo
Willem II0-3FC Twente
2020-10-18
Feyenoord1-1Sparta Rotterdam
Ajax5-1sc Heerenveen
ADO Den Haag0-2Vitesse
FC Groningen0-0FC Utrecht
PEC Zwolle0-3PSV
FC Emmen2-2Fortuna Sittard
Speelronde 6
2020-10-24
VVV-Venlo0-13Ajax
FC Utrecht2-1FC Twente
PEC Zwolle0-0Willem II
sc Heerenveen4-0FC Emmen
2020-10-25
Fortuna Sittard1-3FC Groningen
Vitesse2-1PSV
Sparta Rotterdam1-1Heracles Almelo
RKC Waalwijk2-2Feyenoord
ADO Den Haag2-2AZ
Speelronde 7
2020-10-31
FC Twente5-1PEC Zwolle
Ajax5-2Fortuna Sittard
FC Groningen2-1VVV-Venlo
Willem II1-3Vitesse
2020-11-01
Heracles Almelo4-1FC Utrecht
Sparta Rotterdam1-4sc Heerenveen
FC Emmen2-3Feyenoord
PSV4-0ADO Den Haag
AZ3-0RKC Waalwijk
Speelronde 8
2020-11-06
Fortuna Sittard2-2PEC Zwolle
2020-11-07
ADO Den Haag2-4FC Twente
VVV-Venlo3-2Heracles Almelo
RKC Waalwijk0-2Sparta Rotterdam
2020-11-08
FC Utrecht0-3Ajax
Vitesse3-1FC Emmen
Feyenoord2-0FC Groningen
sc Heerenveen0-3AZ
PSV3-0Willem II
Speelronde 9
2020-11-21
Willem II2-1VVV-Venlo
FC Groningen1-1Vitesse
PEC Zwolle1-1FC Utrecht
2020-11-22
Ajax5-0Heracles Almelo
Sparta Rotterdam6-0ADO Den Haag
Fortuna Sittard1-3Feyenoord
FC Twente1-1PSV
RKC Waalwijk1-1sc Heerenveen
AZ1-0FC Emmen
Speelronde 10
2020-11-27
FC Twente0-2RKC Waalwijk
2020-11-28
FC Emmen0-5Ajax
ADO Den Haag1-1sc Heerenveen
VVV-Venlo2-2PEC Zwolle
2020-11-29
Vitesse2-0Fortuna Sittard
Feyenoord1-1FC Utrecht
FC Groningen1-0Willem II
Heracles Almelo1-2AZ
PSV1-0Sparta Rotterdam
Speelronde 11
2020-12-04
Sparta Rotterdam2-1FC Emmen
2020-12-05
RKC Waalwijk3-2VVV-Venlo
Fortuna Sittard3-2Willem II
Ajax1-2FC Twente
PEC Zwolle2-1Vitesse
2020-12-06
Feyenoord0-0Heracles Almelo
AZ1-2FC Groningen
FC Utrecht1-1ADO Den Haag
sc Heerenveen2-2PSV
Speelronde 12
2020-12-11
Heracles Almelo1-2Fortuna Sittard
2020-12-12
FC Groningen2-0RKC Waalwijk
FC Emmen1-1ADO Den Haag
Ajax4-0PEC Zwolle
2020-12-13
Vitesse1-1sc Heerenveen
VVV-Venlo0-3Feyenoord
Willem II1-3Sparta Rotterdam
PSV2-1FC Utrecht
FC Twente1-3AZ
Speelronde 13
2020-12-18
PEC Zwolle0-0FC Emmen
2020-12-19
Sparta Rotterdam2-3FC Groningen
VVV-Venlo1-2FC Twente
RKC Waalwijk1-4PSV
FC Utrecht1-1Fortuna Sittard
2020-12-20
Vitesse1-0Feyenoord
sc Heerenveen1-2Heracles Almelo
ADO Den Haag2-4Ajax
AZ5-3Willem II
Speelronde 14
2020-12-22
Fortuna Sittard2-1RKC Waalwijk
FC Emmen2-3FC Utrecht
PSV4-1VVV-Venlo
FC Twente0-2Sparta Rotterdam
2020-12-23
AZ3-1Vitesse
Willem II1-1Ajax
FC Groningen0-1Heracles Almelo
ADO Den Haag0-2PEC Zwolle
Feyenoord3-0sc Heerenveen
Speelronde 15
2021-01-09
RKC Waalwijk0-1ADO Den Haag
FC Emmen1-4FC Twente
Heracles Almelo0-2Vitesse
PEC Zwolle1-1AZ
FC Utrecht2-2FC Groningen
2021-01-10
Sparta Rotterdam0-2Feyenoord
sc Heerenveen1-3Fortuna Sittard
VVV-Venlo2-1Willem II
Ajax2-2PSV
Speelronde 16
2021-01-12
Vitesse1-0FC Utrecht
Heracles Almelo4-0FC Emmen
2021-01-13
PSV1-3AZ
ADO Den Haag1-4VVV-Venlo
Fortuna Sittard0-1Sparta Rotterdam
Feyenoord1-0PEC Zwolle
2021-01-14
sc Heerenveen1-1RKC Waalwijk
FC Twente1-3Ajax
Willem II2-3FC Groningen
Speelronde 17
2021-01-16
FC Emmen1-4Vitesse
Sparta Rotterdam3-5PSV
FC Utrecht2-0Heracles Almelo
PEC Zwolle0-2Fortuna Sittard
AZ2-1ADO Den Haag
2021-01-17
RKC Waalwijk1-1Willem II
FC Groningen2-2FC Twente
VVV-Venlo1-1sc Heerenveen
Ajax1-0Feyenoord
Speelronde 18
2021-01-22
Willem II1-3PEC Zwolle
2021-01-23
ADO Den Haag0-0FC Emmen
Vitesse1-0FC Groningen
PSV2-0RKC Waalwijk
Heracles Almelo1-0sc Heerenveen
2021-01-24
Fortuna Sittard1-2Ajax
FC Twente0-1VVV-Venlo
FC Utrecht1-0Sparta Rotterdam
Feyenoord2-3AZ
Speelronde 19
2021-01-26
PEC Zwolle2-2Heracles Almelo
FC Emmen0-2PSV
FC Groningen3-0ADO Den Haag
2021-01-27
AZ0-1FC Utrecht
RKC Waalwijk1-2Fortuna Sittard
VVV-Venlo4-1Vitesse
sc Heerenveen3-0Feyenoord
2021-01-28
Sparta Rotterdam0-0FC Twente
Ajax3-1Willem II
Speelronde 20
2021-01-30
Heracles Almelo1-0FC Groningen
FC Utrecht3-3PEC Zwolle
Fortuna Sittard3-2VVV-Venlo
Vitesse1-1RKC Waalwijk
2021-01-31
FC Twente0-0sc Heerenveen
Feyenoord3-1PSV
Willem II2-0FC Emmen
AZ0-3Ajax
ADO Den Haag1-1Sparta Rotterdam
Speelronde 21
2021-02-05
Fortuna Sittard0-1Heracles Almelo
2021-02-06
PEC Zwolle1-1RKC Waalwijk
FC Emmen0-1AZ
PSV3-0FC Twente
sc Heerenveen1-0Vitesse
2021-02-07
Ajax13:15FC Utrecht
2021-02-24
Willem II1-1ADO Den Haag
FC Groningen0-0Feyenoord
2021-03-09
VVV-Venlo19:45Sparta Rotterdam
Speelronde 22
2021-02-12
RKC Waalwijk1-0FC Emmen
2021-02-13
FC Groningen1-0PEC Zwolle
Sparta Rotterdam1-2Fortuna Sittard
ADO Den Haag2-2PSV
Heracles Almelo0-2Ajax
2021-02-14
AZ3-1sc Heerenveen
Feyenoord5-0Willem II
FC Utrecht3-1VVV-Venlo
Vitesse0-2FC Twente
Speelronde 23
2021-02-19
Willem II0-6FC Utrecht
2021-02-20
FC Emmen3-2PEC Zwolle
VVV-Venlo1-4AZ
Fortuna Sittard2-0ADO Den Haag
2021-02-21
FC Twente2-2Feyenoord
sc Heerenveen1-1FC Groningen
RKC Waalwijk3-0Heracles Almelo
PSV3-1Vitesse
Ajax4-2Sparta Rotterdam
Speelronde 24
2021-02-26
PEC Zwolle4-1sc Heerenveen
2021-02-27
FC Utrecht0-1FC Emmen
ADO Den Haag0-0RKC Waalwijk
Vitesse4-1VVV-Venlo
Heracles Almelo2-2FC Twente
2021-02-28
Sparta Rotterdam0-2Willem II
PSV1-1Ajax
FC Groningen1-0Fortuna Sittard
AZ4-2Feyenoord
Speelronde 25
2021-03-05
FC Emmen1-1Sparta Rotterdam
2021-03-06
Feyenoord6-0VVV-Venlo
FC Twente1-1Willem II
sc Heerenveen3-0ADO Den Haag
RKC Waalwijk1-2FC Utrecht
2021-03-07
Ajax3-1FC Groningen
Heracles Almelo2-1PEC Zwolle
Fortuna Sittard1-3PSV
Vitesse2-1AZ
Speelronde 26
2021-03-13
Willem II17:30sc Heerenveen
ADO Den Haag19:45Heracles Almelo
AZ21:00FC Twente
FC Groningen21:00FC Emmen
Sparta Rotterdam22:00RKC Waalwijk
2021-03-14
VVV-Venlo13:15Fortuna Sittard
PSV15:30Feyenoord
FC Utrecht15:30Vitesse
PEC Zwolle17:45Ajax
Speelronde 27
2021-03-19
sc Heerenveen21:00FC Twente
2021-03-20
Fortuna Sittard17:30FC Utrecht
Feyenoord21:00FC Emmen
RKC Waalwijk22:00FC Groningen
2021-03-21
PEC Zwolle13:15VVV-Venlo
AZ15:30PSV
Vitesse15:30Willem II
Heracles Almelo17:45Sparta Rotterdam
Ajax21:00ADO Den Haag
Speelronde 28
2021-04-03
VVV-Venlo18:45FC Groningen
FC Twente20:00Vitesse
Willem II20:00AZ
Sparta Rotterdam21:00PEC Zwolle
2021-04-04
sc Heerenveen12:15Ajax
PSV14:30Heracles Almelo
ADO Den Haag14:30FC Utrecht
Feyenoord16:45Fortuna Sittard
FC Emmen16:45RKC Waalwijk
Speelronde 29
2021-04-09
Vitesse20:00ADO Den Haag
2021-04-10
Heracles Almelo18:45Willem II
AZ20:00Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard20:00FC Emmen
PEC Zwolle21:00FC Twente
2021-04-11
FC Utrecht12:15Feyenoord
FC Groningen14:30sc Heerenveen
VVV-Venlo14:30PSV
RKC Waalwijk16:45Ajax
Speelronde 30
2021-04-23
Willem II20:00RKC Waalwijk
2021-04-24
sc Heerenveen16:30PEC Zwolle
PSV18:45FC Groningen
Sparta Rotterdam20:00VVV-Venlo
Ajax21:00AZ
2021-04-25
FC Twente12:15FC Utrecht
ADO Den Haag14:30Fortuna Sittard
FC Emmen14:30Heracles Almelo
Feyenoord16:45Vitesse
Speelronde 31
2021-05-03
PSV2:00sc Heerenveen
Ajax2:00FC Emmen
Vitesse2:00PEC Zwolle
RKC Waalwijk2:00AZ
FC Utrecht2:00Willem II
Heracles Almelo2:00VVV-Venlo
FC Groningen2:00Sparta Rotterdam
ADO Den Haag2:00Feyenoord
Fortuna Sittard2:00FC Twente
Speelronde 32
2021-05-10
Feyenoord2:00Ajax
AZ2:00Fortuna Sittard
sc Heerenveen2:00FC Utrecht
FC Twente2:00Heracles Almelo
VVV-Venlo2:00RKC Waalwijk
PEC Zwolle2:00ADO Den Haag
Willem II2:00PSV
Sparta Rotterdam2:00Vitesse
FC Emmen2:00FC Groningen
Speelronde 33
2021-05-14
PSV2:00PEC Zwolle
Ajax2:00VVV-Venlo
RKC Waalwijk2:00FC Twente
Heracles Almelo2:00Feyenoord
FC Groningen2:00AZ
ADO Den Haag2:00Willem II
Sparta Rotterdam2:00FC Utrecht
Fortuna Sittard2:00Vitesse
FC Emmen2:00sc Heerenveen
Speelronde 34
2021-05-17
Feyenoord2:00RKC Waalwijk
AZ2:00Heracles Almelo
sc Heerenveen2:00Sparta Rotterdam
FC Twente2:00ADO Den Haag
Vitesse2:00Ajax
FC Utrecht2:00PSV
VVV-Venlo2:00FC Emmen
PEC Zwolle2:00FC Groningen
Willem II2:00Fortuna Sittard